Pasiūlysime Jums tinkamą sprendimą

tel.:   267 29 37
el.p.: info@ekobana.lt
.

Kokybės politika

Rimtą požiūrį į mūsų teikiamas paslaugas liudija tai, kad įmonė savo veikloje vadovaujasi ISO 9001 bei ISO 14000 standartais aprobuotomis procedūromis. 

 

2003 metais UAB „Ekobana" įdiegta kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2000 standarto reikalavimus.

 

2006 metais UAB „Ekobana" įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001:2004 standarto reikalavimus.

 

2010 metais UAB "Ekobana" pardavimo procesų unifikavimui, pardavimo etapų sekos bei trukmės reglamentavimui bei santykių su klientais valdymui įdiegta Terrasoft programinės įrangos platformoje realizuota CRM programa. CRM (Customer Relationships Management) - tai verslo strategija, kuri leidžia planuoti ir kontroliuoti projekto vykdymo etapus, pagreitinti pardavimo procesą, stebėti vadybininkų pastangas ir pardavimo rezultatus. Darbo laiko planavimo ir kontrolės instrumentai leidžia intensyvinti vadybininkų darbą, o automatizuotas ir kontroliuojamas pasiūlymo formavimas leidžia taupyti laiką ir išvengti klaidų. Šios sistemos esmė yra koncentracija į klientą, siekiant jį išlaikyti, nes jis yra vienas pagrindinių įmonės išteklių.

Dokumentų valdymas ir kokybės vadyba vykdoma pagal ISO standartus.

 

Įmonės vizija - stiprinti pasiektą poziciją kompleksiniame projektų vykdyme Lietuvos bei regiono rinkose, plėsti teikiamas paslaugas ir klientų ratą, valdyti ir tobulinti veiklos procesus konkurenciniam pranašumui išlaikyti ir taip užtikrinti efektyvų klientų poreikių tenkinimą ir ilgalaikius bei stabilius veiklos rezultatus.

Įmonės misija - siūlyti ne atskirą produktą arba paslaugą, bet kompleksinį sprendimą, atitinkantį kliento lūkesčius ir užtikrinant aukštą sprendimo įgyvendinimo lygį. Nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei personalo kvalifikaciją. Operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius bei technologines naujoves. Būti orientuotam į klientą pereinant nuo tradicinės schemos "pirkėjas-pardavėjas" prie partnerystės sąntykių.

 

Įmonės vadovybė garantuoja, kad įmonės vizija ir misija yra kiekvienam darbuotojui svarbios ir suprantamos vertybės, kuriomis yra vadovaujamasi ir kurios yra reguliariai peržiūrimos, atsižvelgiant į gyvenimo pokyčius.