Pasiūlysime Jums tinkamą sprendimą

tel.:   267 29 37
el.p.: info@ekobana.lt
.

Apie mus

UAB “Ekobana” įkurta 1992 m.

 

Tuo metu pirkėjų ir tiekėjų tarpusavio dalykiniai ryšiai buvo nusilpę, todėl UAB „Ekobana“ iškėlė sau tikslą tenkinti respublikos pramonės ir energetikos objektų įrangos poreikius, derinti vakarietiškus standartus su GOST‘u, ieškoti naujų inžinerinių sprendimų. Jaunas ir energingas UAB „Ekobana“ kolektyvas, kurio pagrindą sudarė inžinerijos specialistai, ėmėsi vykdyti tokią misiją.

 

Savo veiklą UAB „Ekobana“ pradėjo nuo siurblių įrangos tiekimo Lietuvos pramonės įmonėms. Dabar UAB „Ekobana“ tapo stabiliai besivystančia inžinerine įmone, kurioje dirba 50 kvalifikuotų darbuotojų. 

 

UAB “Ekobana” – tai patikimas partneris. Daug metų esame tarp pagrindinių pramonės ir energetikos įrangos tiekėjų Ignalinos atominei elektrinei, naftos perdirbimo gamyklai Mažeikiuose, chemijos įmonėms “Lifosa” ir “Achema”, “Vilniaus energijai”.

 

Šiuo metu įmonė specializuojasi projektų valdyme pramonės energetikos ir perdirbimo sektoriuose. Įmonės veikla krypsta į  projektų “iki rakto” vykdymą, pasitelkiant savo ar partnerių specialistus bei rangos organizacijas. Profesionalūs darbuotojai ir darni vadyba leidžia įmonei sėkmingai vykdyti ypatingai sudėtingus projektus.

 

UAB „Ekobana“ dirba Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Rumunijoje. Per visus darbinės veiklos metus įgyta darbo su gamintojais, projektavimo institutais, statybos-montavimo organizacijomis patirtis, tiesiog, įpareigoja mus teikti paslaugas, kurių kainos ir kokybės santykis yra geriausias.

 

Dabar UAB “Ekobana” – tai viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, jau trečią dešimtmetį demonstruojanti sėkmingą verslą, kurio pagrindas – tai darbuotojų profesionalumas, atsakingas požiūris bei pagarba partneriams.